Мазь від геморою: ТОП-20 ефективних

Захворювання, що супроводжується тромбоутворенням і варикозним розширенням вен гемороїдальних сплетінь, доставляє масу незручностей. Для усунення болю, запалень, кровотеч використовують мазь від геморою.

Найефективніші мазі від геморою

Засоби такої спрямованості поділяються на групи. В процесі вибору препарату основне значення мають ознаки недуги. Ми розповімо про дієві медикаменти, щоб ви визначилися з вибором.

Мазі антикоагулянти при геморої

Мазь від геморою: ТОП-20 ефективних

Вони спрямовані на попередження тромбоутворення і посилення циркуляції крові. Практично всі мазі, що входять в цю групу, створені на основі гепарину.

№1. гепароід Зентіва

Ціна – 200 рублів. Чинним компонентом виступає Гепариноїду. Мазь має сильну протизапальну, знезаражувальним дією. Вона знижує ризик утворення тромбів, усуває біль і сильні набряки. Засіб знайшло застосування у всіх категорій осіб, включаючи дітей, чоловіків, жінок. Препарат застосовується 2 тижні, частота нанесення – 1 раз на 5 годин. При загострене захворюванні, що супроводжується кровотечами, ця мазь від геморою не використовується.

№2. гепаринова мазь

Ціна – 80 рублів. Засіб комплексної спрямованості розроблено на основі гепарину і допоміжних речовин. Останні представлені бензілнікотінат і бензокаїном. У сукупності активні сполуки розріджують кров’яні скупчення і запобігають швидке згортання крові в подальшому. Поряд з цим запалені ділянки знеболюючі, відбувається розширення капілярів, поліпшується венозний тонус. Гепариновую мазь від геморою використовують тричі за добу, терапія триває півмісяця.

№3. Гепатромбин Г

Ціна – 250 рублів. Завдяки поєднанню преднізолону, гепарину і Лауромакрогол 600 забезпечується якісне загоєння пошкоджених ділянок. Мазь пригнічує запальний процес, не дозволяючи йому розростатися. Преднізолон відноситься до речовин гормонального типу, тому він усуває свербіння і знімає набряки. «Гепатромбин Г» відновлює цілісність розширених каналів крові і знижує величину вузлів. Цю мазь частіше застосовують від геморою зовнішнього типу, коли проявляються шишки. Вона також ефективна при внутрішньому геморої, але потрібно використовувати спеціальну насадку для зручного введення. Засіб застосовується 2-4 рази на добу.

Знеболюючі мазі від геморою

Мазь від геморою: ТОП-20 ефективних

Препарати спрямованої дії сприяють усуненню сильної хворобливості. Засоби цієї групи застосовують при будь-якій формі хвороби. На тлі правильного використання прискорюється регенерація тканин, розсмоктуються згустки крові, поліпшується тонус гемороїдальних вен. Розглянемо, яка мазь від геморою з даної категорії краще.

№1. Реліф Адванс

Ціна – 540 рублів. Незважаючи на порівняно високу вартість, препарат на основі бензокаїну і вичавки з акулячої печінки користується попитом. Головне призначення кошти – знеболювання і знезараження. На додаток препарат надає хорошу протизапальну і регенеруючу дію. Залежно від форми недуги засобом проводять обробку проблемних зон зовнішньо або внутрішньо, шляхом застосування спеціального аплікатора (насадки на тюбик). Частота використання – 4 рази за добу. Перед основними маніпуляціями потрібно спорожнити кишковий тракт і провести гігієнічні заходи.

№2. Реліф

Ціна – 400 рублів. Засіб включає видавлювання печінки акули, а також фенілефрин. Мазь від геморою «Реліф» має судинозвужувальну властивістю з знеболюючим ефектом. Ціна себе виправдовує, позитивна динаміка проявляється швидко. Ліки пригнічує всю негативну симптоматику хвороби, зупиняє кровотечу і прискорює регенерацію. Завдяки цьому затягуються тріщини, спадає набряк і біль. При зовнішньої формі недуги маззю опрацьовують аноректальную зону, при внутрішній – вводять її в кишку. Частота використання – 4 рази на добу.

Мазі венотоникі при геморої

Мазь від геморою: ТОП-20 ефективних

Вони підвищують тонус гемороїдальних каналів крові, роблять стінки вен еластичними, прискорюють загоєння і позбавляють від тріщин. Препарати цієї категорії скорочують кількість ексудату, роблять шишки менше. Незабаром новоутворення зовсім розсмоктуються.

№1. троксевазин

Ціна – 190 рублів. Препарат «Троксевазин» зосереджує троксерутин і часто призначається при геморої. Відпускається в формі гелю широкого спектру дії. При коректному використанні підвищується тонус судин, знижується їх проникність, зміцнюються стінки. Паралельно з цим нормалізується відтік крові у венах, поліпшується загальний стан хворого. Засіб застосовують двічі на добу, наносячи і розтираючи уражені зони.

№2. Прокто-Гливенол

Ціна – 450 рублів. Мазь рятує від геморою і тріщин, в складі є лідокаїн і трибенозид. У сукупності речовини надають знеболюючу, венотонізуючу і антисептичну дію. Активні сполуки ліквідують застійні явища, знімають свербіж, біль, роздратування. Якщо хвороба знаходиться в загостреній стадії, препарат застосовується двічі за добу. Далі потрібно перейти на одноразове нанесення.

Гормональні мазі від геморою

Мазь від геморою: ТОП-20 ефективних

Медикаменти впливають на уражені ділянки комплексно, але застосовувати їх слід дуже обережно. Ліки прописують при виражених набряках, нестерпного хворобливості, запаленні і свербінні. Коректне застосування забезпечує швидкий ефект, але спочатку вкрай важливо вивчити розділ з протипоказаннями.

№1. Ультрапрокт

Ціна – 690 рублів. Мазь від геморою включає безліч діючих з’єднань, які в сукупності знімають больовий синдром, припухлість, свербіння. Порівняно недорогі і ефективні препарати на зразок «УЛЬТРАПРОКТ» допомагають швидко покращити стан. Засіб блокує нервові імпульси, що відповідають за біль. Спочатку гемороїдальні вузли опрацьовуються 3 рази на добу, далі частота застосування знижується. Терапія триває тиждень, за цей термін шишки розсмоктуються.

№2. Проктоседил

Ціна – 370 рублів. Мазь призначається при геморої, що супроводжується зудить відчуттям, хворобливістю, тріщинами. В основу входить Ескулозид, гепарин натрію, бутамен і допоміжні речовини. «Проктоседил» впливає на медіатори запального процесу, скорочуючи величину гемороїдальних вузлів. Мазь має сильні анестезуючими властивостями, після використання хворому відразу стає легше. Медикамент усуває спазми ректального клапана, знезаражує пошкоджені ділянки. При обробці зовнішніх вузлів засіб втирають до вбирання. Якщо необхідно обробити глибокі ділянки, застосовують аплікатор. Лікування триває тиждень за умови нанесення 4 рази на добу.

№3. Ауробін

Ціна – 340 рублів. Хороша мазь для позбавлення від геморою включає декспантенол, преднізолон, лідокаїн. Активні компоненти допомагають прибрати свербіж та інші клінічні ознаки хвороби. Лідокаїн славиться знеболюючим впливом, декспантенол загоює, а преднізолон знезаражує, покращує венозний тонус і знімає набряк. Препарат наноситься виключно після гігієни. Частота застосування становить 3 рази на добу, терапія триває близько тижня.

Мазі імуномодулятори при геморої

Мазь від геморою: ТОП-20 ефективних

Імуномодулююча мазь підвищує захисні функції організму, прискорюючи регенерацію тканин. В результаті пошкоджені ділянки відновлюються, виходить позбутися від геморою.

№1. Постерізан

Ціна – 480 рублів. Краща мазь, яка допомагає вилікуватися від геморою. Потужний імуномодулюючий ефект досягається завдяки активному складу. При використанні шкірні ділянки швидко регенеруються. Тканини стають стійкими до патогенних мікроорганізмів. Мазь наноситься тонким шаром до 4 разів на добу після дефекації.

№2. Постерізан Форте

Ціна – 500 рублів. Комплексний препарат має виражену протизапальну та імуностимулюючу дію. В мазь входить стероїдний гормон. Завдяки йому тканини стають стійкими до бактерій. Гідрокортизон відновлює судинний тонус, усуває набряклість, запальні процеси та інші неприємні симптоми. Засіб використовується після спорожнення 4 рази на день. Курс триває близько 2 тижнів.

В’язкі мазі від геморою

Мазь від геморою: ТОП-20 ефективних

В’язкі компоненти представлені у вигляді хімічних речовин. При нанесенні вони створюють своєрідну захисну плівку, завдяки якій інфекція не проникає в тканини. Мазь від геморою підходить як для жінок, так і для чоловіків.

№1. Проктозан

Ціна – 360 рублів. Надає підсушує, відновлює, в’яжучий, анестезуючу і протизапальну дію. У ролі активного компонента виступає буфексамак, який усуває больові відчуття і бореться із запаленням. Також мазь знімає всі неприємні відчуття, в тому числі кровоточивість. Застосовуйте засіб 2 рази на день протягом 10 діб.

№2. Безорніл

Ціна – 390 рублів. Досить ефективна мазь, яку призначають від геморою. Активна речовина борнеол пригнічує діяльність патогенних мікроорганізмів. В результаті швидко гояться уражені ділянки, сходить запальний процес. Засіб досить застосовувати протягом дня до 4 разів. Також мазь можна вводити всередину, використовуючи спеціальний аплікатор.

Гомеопатичні мазі при геморої

Мазь від геморою: ТОП-20 ефективних

Будь-яка гомеопатична мазь відрізняється м’яким дією. Від геморою виходить позбутися досить швидко. Перевага ліків в тому, що у них практично відсутні побічні ефекти. Подібні засоби використовуються виключно в комплексній терапії разом з іншими ліками.

№1. мазь Флемінга

Ціна – 270 рублів. Натуральний склад надає анестезуючу, підсушує, протизапальну і бактерицидну дію. Компоненти знищують мікробів, відновлюючи слизові. Мазь наноситься на пошкоджені ділянки до 3 разів на день протягом 10-20 днів.

№2. Ескулюс

Ціна – 60 рублів. Дешева мазь на рослинній основі. Якщо використовувати її в сукупності з додатковими медикаментами, від геморою вдасться позбутися швидко. Активний склад відновлює пошкоджені тканини, підвищуючи регенерацію. Засіб наноситься протягом доби 2 рази. Тривалість лікування становить близько 2 тижнів.

№3. китайська мазь

Ціна – 300 рублів. Китайська мазь показала себе тільки з кращого боку. Вона швидко позбавляє людину від геморою. Діючі компоненти природного походження надають комплексний вплив. Хвороботворні бактерії гинуть, підвищується регенерація слизових. Мазь наноситься після використання клізми. Процедури проводяться до 2 разів на день. Курс триває до одужання.

Антисептичні мазі від геморою

Мазь від геморою: ТОП-20 ефективних

Мазь від геморою включає компоненти з потужним антисептичним і антибактеріальну властивість. За рахунок широкого спектру дії лікування проводиться досить швидко.

№1. Левомеколь

Ціна – 150 рублів. «Левомеколь» давно використовується при геморої. Активні речовини швидко загоюють відкриті ранки, які супроводжуються нагноєнням. За рахунок вираженого протизапальний і антисептичний властивості вдається швидко вилікувати захворювання. Завдяки наявності антибіотика хвороботворні бактерії гинуть за короткий термін. Активна речовина у вигляді метилурацила підвищує регенерацію тканин.

№2. Мазь Вишневського

Ціна – 80 рублів. Березовий дьоготь проявляє потужний імуномодулюючий, антисептичну і протизапальну дію. Препарат підвищує мікроциркуляцію, розсмоктуються гемороїдальні вузли. Слизові відновлюються через прискорення регенерації на клітинному рівні.

№3. ІХТІОЛОВА мазь

Ціна – 150 рублів. Мазь від геморою містить іхтаммол. Діюча речовина безпечно для вагітних. Засіб має антисептичну і протизапальну дію. За рахунок натуральної основи препарат усуває всю неприємну симптоматику, швидко загоює травмовані слизові. Склад застосовується у вигляді аплікацій тричі на добу.

Щоб впоратися з гемороєм, слід підібрати ліки направленої дії. Розгляньте найефективніші, які були представлені раніше. Для якнайшвидшого одужання деякі препарати дозволено застосовувати в комплексі. Не затягуйте з лікуванням.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*