Лікування циститу у жінок – препарати: ТОП-15

Захворювання, пов’язані з сечовивідної системою, не можна залишати без уваги. Лікування циститу на ранньому етапі розвитку вийде провести швидко і результативно. При діагностуванні запального процесу у жінок нерідко доктора прописують препарати, що пригнічують активність збудника в сечовому міхурі.

Антибіотики для лікування циститу у жінок

Розуміючи, чим лікувати цистит, вдасться в найкоротші терміни зняти неприємну симптоматику захворювання у жінок. Склад антибактеріальних засобів досягає максимальної концентрації протягом години після прийому, тому позитивна динаміка проявляється дуже швидко.

№1. Монурал

«Монурал» частіше за інших засобів призначається до прийому від циститу, оскільки дає хороші результати. Ліки відпускається в порошковому вигляді, з гранул потрібно зробити суспензію. Препарат приймають відразу, навіть якщо збудник інфекції не встановлено. «Монурал» накопичується в сечовому міхурі, руйнуючи клітинну мембрану бактерій і приводячи до їх загибелі. Засіб відносно безпечно в порівнянні з іншими антибіотиками, тому його часто прописують вагітним. Препарат вживають одноразово.

№2. Палін

Ліками здійснюють лікування циститу в хронічній формі у жінок. Препарати такого роду має сенс приймати, якщо є заборони до використання «Монуралу». Терапія триває 10 діб, «Палін» п’ють 1 раз о 12 годині. Важливо вживати багато очищеної води (30 мл. На 1 кг. Маси тіла) і спорожняти сечовий міхур за першим позиву.

№3. фурадонин

«Фурадонин» можна застосовувати не тільки від циститу, а й інших патологічних процесів, пов’язаних з сечовивідної системою. Антибактеріальний препарат на основі нітрофурантоїну приймають курсом по 3-4 рази на день. Лікування триває 1 тиждень, якщо лікар не прописав інший тривалості.

№4. нітроксолін

Препарати, в які включений нитроксолин, показують хороші результати в терапії від циститу у жінок. Лікарський засіб лікує майже всі сечостатеві інфекції за короткий термін, оскільки збудник не може адаптуватися до діючої речовини. При циститі в гострій формі лікування триває 1-2 тижні, хронічної – 3 тижні. Не можна пропускати прийом препарату або скорочувати тривалість курсу, інакше позитивної динаміки не буде.

№5. ноліцін

Антибіотик нового покоління. «Нолицин» від циститу у жінок п’ють кожні 12 годин. Пропускати прийоми забороняється, так само як і збільшувати інтервал. Лікування циститу в гострій формі триває 3 доби. Якщо хвороба у жінок знаходиться в хронічній стадії, тоді доведеться пропити препарати 1 тиждень. В обов’язковому порядку необхідно налагодити питний режим, розрахувавши щодобове кількість за схемою: на 1 кг. ваги відводиться 30 мл. рідини.

Рослинні таблетки для лікування циститу у жінок

Таблетки на рослинній основі не менш ефективні, коли мова заходить про лікування сечостатевих інфекцій. Від циститу такі кошти рятують в найкоротші терміни як у жінок, так і у чоловіків. Явною перевагою прийнято вважати можливість застосування дітьми та майбутніми матерями.

№1. Канефрон

Ліки покращує функціонування нирок, виступає в ролі діуретика, знезаражує сечовий міхур. Від циститу його п’ють курсом, але тривалість обговорюється з лікарем. При діагностуванні захворювання у жінок лікарі призначають прийом по 2 одиниці кошти 3 рази на добу. Препарат усуває різі при сечовипусканні, прискорює регенерацію слизових і перешкоджає повторному розвитку інфекції.

№2. Цистон

Лікування циститу у жінок такими таблетками відбувається за рахунок зниження концентрації етадіоновой кислоти і кальцію в сечі. Препарати, такі як «Цистон», надають діуретичну і протизапальну дію. Компоненти ліки підсилюють вироблення сечі, покращують кровообіг в нирках. Відбувається профілактика утворення каменів. У день приймають 3 рази по 2 таблетки. Тривалість курсу варіюється від 1,5 до 3 місяців.

№3. Цістівіт

Таблетки призначаються не тільки від циститу, а й для профілактики розвитку захворювань сечовивідних шляхів. Вони недорогі і ефективні, підходять для жінок і чоловіків. Завдяки журавлинному екстракту з організму швидко вимивається патогенна мікрофлора. Знижується запальний процес, зменшується судинна проникність. Препарат приймається по 1 таблетці на ніч протягом місяця.

Свічки від циститу у жінок

Найчастіше фахівці призначають лікування циститу за допомогою супозиторіїв. Коли у жінок розвивається запальний процес, краще використовувати саме такі препарати. Свічки швидко ліквідують активність патогенної мікрофлори.

№1. Бетадин

Супозиторії мають потужний дезінфікуючий дію через вміст йоду. Вони знищують будь-які хвороботворні мікроорганізми і грибки. У день достатньо 2 супозиторіїв. Терапія триває від 1 до 2 тижнів.

№2. Полижинакс

Супозиторії від циститу містять антибіотики у вигляді неомицина, поліміксину і ністатину. Тому ліки швидкодіючий, воно загоює уражені слизові. Засіб не проникає в загальний кровотік. Протипоказання практично відсутні. Дотримуватися терапії необхідно близько 10 днів.

№3. Гексикон

Засіб призначають для лікування запальних процесів, що виникли в сечостатевій системі. Чинний компонент хлоргексидин пригнічує активність хвороботворних мікроорганізмів. У добу достатньо 2 супозиторіїв. В середньому лікування триває 10 днів.

№4. Палін

Щоб лікування циститу у жінок пройшло максимально комфортно і швидко, призначаються препарати з вмістом піпемідової кислоти. Найбільшою популярністю користується «Палін», який виступає в ролі антибіотика. Ліки знищує відомих збудників. Супозиторій вводиться одноразово на добу протягом 10 днів.

№5. Уросепт

Ліки від циститу вважається аналогом «Палина». Патогенна мікрофлора в організмі у жінок гине завдяки піпемідіновой кислоті. Досить 1 свічки в день, щоб усунути запальний процес. Тривалість курсу – 10 діб.

№6. клотримазол

Супозиторії зарекомендували себе як ефективний засіб від циститу, який розвинувся у жінок на тлі грибкових і бактеріальних інфекцій. Препарат використовують перед сном протягом 6 днів. Іноді виникають побічні ефекти у вигляді набряклості, болю в животі, печіння і свербіння.

№7. диклофенак

Нестероїдні свічки від циститу знищують бактерії. Активним компонентом виступає однойменне діюча речовина. Препарат швидко усуває хворобливі відчуття і іншу симптоматику. Супозиторії застосовуються тричі на день. Оздоровчий курс не повинен перевищувати 1 тижня.

Вдале лікування циститу у жінок можна провести, якщо правильно підібрати препарати. Краще впливати на проблему комплексно. Ознайомтеся з ефективними медикаментами і приступайте до терапії.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*