Препарати для підвищення потенції у чоловіків: ТОП-18

Постійна схильність до стресів, неправильний раціон харчування, пристрасть до спиртного і тютюну, вік – всі ці фактори негативно позначаються на чоловічій силі. Препарати, створені для підвищення потенції, прописують при проблемах делікатного характеру у чоловіків. Засоби спрямованої дії покращують потяг до протилежної статі, підсилюють циркуляцію крові в паху, продовжують близькість з партнером. Ми зібрали перелік кращих БАДів і медикаментів, що відрізняються відсутністю або мінімумом побічних реакцій.

Причини зниження потенції у чоловіків

Багато представників сильної статі скаржаться на складності в ліжку. Розберемо фактори, що провокують погіршення потенції:

 • порушення циркуляції крові в органах малого таза;
 • збої гормональної середовища;
 • вікові зміни;
 • зниження показників тестостерону;
 • ожиріння;
 • відсутність рухливості, сидяча робота;
 • тривале утримання;
 • криза в стосунках з постійним партнером;
 • розлади психоемоційного фону (апатія, депресія, дратівливість і ін.);
 • хронічна втома, безсоння;
 • хвороби і пошкодження спини і поперекового відділу;
 • інфекції сечостатевої системи (простатит і ін.).

Після виключення причин можна сміливо вибирати препарати для підвищення потенції. Проблеми зі статевим життям у чоловіків вийде вирішити медикаментами, якщо своєчасно розпочати лікування.

Повністю безпечні препарати для підвищення потенції

Препарати для підвищення потенції у чоловіків: ТОП-18

Кожне засіб для потенції із запропонованих нижче нормалізує стан у чоловіків. Препарати швидкої дії повертають представників сильної статі в бойову готовність без побічних ефектів.

№1. Тестогенон

Ціна – 900 рублів. Покращує синтез тестостерону – головного чоловічого гормону, що відповідає за якісну інтимну близькість. Призначається партнерам, які зіткнулися з безсиллям на тлі сечостатевих інфекцій. Через тиждень прийому цього засобу для потенції значно посилюється інтерес до жінок, тому «Тестогенон» включений в рейтинг кращих препаратів. В основу входить потужний вітамінно-мінеральний список з’єднань, а також L-карнітин. У сукупності ці компоненти поліпшують потенцію. Терапія триває місяць за умови прийому по 1 капсулі за добу.

№2. Чоловіча сила

Ціна – 450 рублів. Препарати для підвищення потенції на основі афродизіаків рослинного походження користуються величезною популярністю у чоловіків. Засіб посилює лібідо, роблячи статеве життя насиченим, а ерекцію – тривалою. Препарат універсальний, підходить кавалерам різного віку, але доцільніше застосовувати його після 50, 60 років. Імбирний екстракт – основоположний компонент, що очищає кров і підсилює її циркуляцію. «Чоловіча сила» допомагає не тільки нормалізувати потенцію, але і провести профілактику повторного безсилля. Курс триває 1,5 місяця. Кратність прийому – 1-2 рази за день.

№3. Маджик Стафф

Ціна – 1700 рублів. Кращий засіб, корисне для потенції і діяльності всієї статевої системи. Споживачі стверджують, що препарат подовжує інтимну близькість в 2-3 рази. Склад безпечний, тому під час і після терапії ризик розвитку побічних ефектів зводиться до мінімуму. Засіб включає витяжку оленячого рогу, яка робить чоловіка витривалим і покращує приплив крові до паху. На цьому тлі посилюється потенція і репродуктивна діяльність. Препарат п’ють курсом за 1 годину до близькості з партнеркою.

№4. Вівасекс

Ціна – 1400 рублів. Препарати в формі БАДів розроблені для підвищення потенції, тому знайшли визнання у чоловіків. «Вівасекс» можна пити при гіпертонії, засіб не піднімає тиск. Активні компоненти представлені ягодами годжі, амінокислотами (багато з них незамінні), мінеральними речовинами, флавоноїдами та ін. Склад сприятливо впливає на всі життєво важливі системи та органи чоловіки, зокрема покращує статеву функцію. Добавку приймають для продовження інтимної близькості, посилення потягу до жінок. Результат зберігається на добу при прийомі за півгодини до парування.

№5. пекуча Мукуна

Ціна – 990 рублів. Повністю натуральний препарат в порошкової формі не має побічних ефектів і заборон до прийому. БАДи на основі Мукуна пекучої корисні не тільки для потенції, але і всієї статевої системи людини. Дія трав’янистої рослини підкріплюється входять L-аргініном, який перешкоджає раннього сім’явиверження і підвищує лібідо. Екстракт йохимбе підсилює потяг до протилежної статі, лікує безпліддя і поліпшує сон. «Гаряча Мукуна» виступає в ролі афродізіака. БАД п’ють 1 місяць тричі на добу по 1 ст. л., попередньо розбавивши водою.

№6. Вімакс

Ціна – 1950 рублів. БАД в капсульної формі проводиться в Канаді і входить в дієві препарати для підвищення потенції. Його доцільно пити при еректильної дисфункції у чоловіків різного віку. Препарат покращує якість сперми, тому його призначають при складнощах із зачаттям. Більшу частину складу займають рослинні трави. Комплекс доповнюється безліччю вітамінів, сприятливо впливають на статеву сферу. Основне призначення «ВІМАКС» – посилення циркуляції і припливу крові до паху. Курс триває 1,5 місяця. БАД п’ють двічі на добу.

№7. Золотий коник

Ціна – 400-1500 рублів. Якісні і затребувані таблетки створені для посилення чоловічої потенції. Вартість різниться в залежності від того, скільки одиниць міститься в упаковці. «Золотий коник» підвищує витривалість, продовжує злягання і підсилює тягу до протилежної статі в цілому. На додаток засіб нормалізує емоційний фон, усуваючи страх близькості. Виробники позиціонують БАД в якості потужного стимулятора ерекції без побічних реакцій. Цей афродизіак п’ють двічі на добу, курс триває 1 місяць.

№8. ловелас

Ціна – 900 рублів. Препарати, такі як «Ловелас», призначаються для підвищення потенції навіть в найскладніших випадках. Після курсового лікування у чоловіків підвищується лібідо, поліпшується сперматогенез, зникає втома. Склад нормалізує репродуктивну діяльність і сприятливо впливає на судини, розташовані в органах малого таза. Він запобігає ризику закупорки каналів крові і остаточного безсилля. На додаток «Ловелас» лікує інфекції і має протизапальні властивості. Щоб підвищити потенцію і знаходити стабільну ерекцію, доцільно пити ліки 2-4 тижні з частотою 3 рази на добу.

№9. Еректогенон

Ціна – 1450 рублів. Вживаючи препарати для потенції, потрібно вивчити не тільки склад, але і потенційну побочки. Для чоловіків «Еректогенон» хороший тим, що продається в аптеках і діє без побічних ефектів. Засіб в значній мірі підсилює лібідо і частішають випадки інтимної близькості. Ефект від прийому пролонгований, тому ліки діють навіть після закінчення курсової терапії. Унікальна формула попереджає ризик інфікування органів сечостатевої системи, нормалізує гормональний фон і стабілізує емоційний стан. Склад натуральний, тому впливає на організм м’яко. Для боротьби з «безсиллям» препарат п’ють 1-2 місяці.

№10. El macho

Ціна – 1300 рублів. Зазначені нами препарати (зокрема «El macho») розроблені не тільки для підвищення потенції, але і зміцнення всього організму. При прийомі кошти у чоловіків нормалізується метаболізм, поліпшується синтез тестостерону. БАД створений на основі витяжок морських риб. Унікальні ферменти відновлюють баланс цинку, він відповідає за вироблення чоловічого гормону. Додатково в препараті присутній екстракт північного моху і вітамінний комплекс. Краплі підвищують лібідо і зміцнюють ерекцію. Протягом 2 тижнів необхідно приймати по 5 крапель щодня.

Препарати для підвищення потенції з мінімальними побічними ефектами

Препарати для підвищення потенції у чоловіків: ТОП-18

Еректильна дисфункція – проблема сучасних чоловіків. Спеціальні препарати з успіхом застосовуються для лікування недуги. Нижче представлені кращі засоби, які відмінно справляються з проблемою. Побічні ефекти виникають тільки при передозуванні.

№1. ІНФОРТ

Ціна – 800 рублів. Ліки має натуральну основу. Женьшень, що міститься в препараті, підвищує лібідо і нормалізує рівень холестерину. Поліпшуються все метаболічні процеси. Посилення вироблення тестостерону і відновлення потенції відбувається завдяки екстракту горянки. У добу дозволено приймати не більше 1 капсули, очікуваний результат настає вже через півгодини. У рідкісних випадках побічні ефекти проявляються у вигляді сонливості, діареї, легкого нездужання, болю в спині. Препарат протипоказаний при гіпертонії.

№2. Левітра Варденафіл

Ціна – 980 рублів. Препарати для підвищення потенції на основі діючої речовини варденафілу виробляють швидкий ефект. Щоб активізувати статеву функцію у чоловіків, за 1 годину до інтимної близькості досить прийняти 1 таблетку. У малому тазі посилюється кровообіг, ерекція зберігається надовго. Засіб не приймають при нестабільному артеріальному тиску. Серед побічних ефектів рідко спостерігається запаморочення, погіршення зору, набряклість в носоглотці, нудота.

№3. Верона

Ціна – 590 рублів. В основу ліки для підвищення потенції входить витяжка сухий зимової вишні. Натуральний компонент відповідає за статеве здоров’я в цілому. Препарат покращує якість сперми, запобігає ранній фініш, усуває мляву ерекцію. До плюсів кошти відноситься зміцнення психоемоційного фону. Нерідко проблеми з потенцією розвиваються саме через стреси. Приймати потрібно по 2 капсули вранці і ввечері. Тривалість курсу складає близько 2 місяців. Протипоказань не виявлено.

№4. Огоплекс

Ціна – 550 рублів. Препарати на зразок «Огоплекса» призначаються не тільки для підвищення потенції, але і при діагностованою доброякісної гіперплазії у чоловіків. Також засіб використовується в лікуванні гострого та хронічного простатиту. Насичений склад підвищує мікроциркуляцію крові в статевих органах, запобігаючи передчасному сім’явиверження. Терапія триває місяць, на добу необхідно приймати по 2 капсули. Вкрай рідко виникає алергія.

№5. Сіаліс Тадалафіл

Ціна – 1280 рублів. Кошти на основі тадалафілу, такі як «Сіаліс», призначаються не тільки для потенції, але і поліпшення загального стану чоловіків. Таблетки продаються в аптеках без рецептів. Іноді вони застосовуються в терапії при простатиті та інших серйозних недугах, пов’язаних зі статевою системою. Препарат п’ють раз на добу по 1 одиниці. Дія настає через чверть години. Перед початком курсу важливо ознайомитися з переліком протипоказань і побічних ефектів.

№6. імпаза

Ціна – 770 рублів. Популярні таблетки для потенції чоловіків підходять навіть тим, хто страждає від діабету. Вони відносно недорогі і ефективні. Компоненти препарату добре підвищують лібідо, покращуючи синтез тестостерону. При регулярному прийомі проходять будь-які порушення в статевій і репродуктивної функції. Рекомендується пити по 2 таблетки за 45 хвилин до інтимної близькості. Повноцінна терапія триває 12 тижнів.

№7. Priligy Dapoxetine

Ціна – 1100 рублів. Препарати на основі Дапоксетін прописують для підвищення потенції і рішення інших проблем, пов’язаних зі статевою функцією у чоловіків. Засіб усуває першопричину поганого проходження крові до пахової області. Завдяки цьому поліпшується і продовжується ерекція. Ліки п’ють по 1 таблетці за 50 хвилин до близькості. Ефект зберігається протягом 12 годин. Препарат має протипоказання і побічні ефекти, які необхідно вивчити заздалегідь.

№8. Трібестан

Ціна – 1200 рублів. Ліки для потенції часто застосовується в лікуванні сечостатевої системи чоловіків. При відсутності ускладнень препарат бореться з безпліддям. В іншому активні компоненти зміцнюють ерекцію і підвищують витривалість. Діючою речовиною виступає екстракт трави стеляться якорцев. Для вирішення проблеми слід приймати тричі на день по таблетці. Тривалість курсу складає близько 2 місяців. Препарат не п’ють при серцевій недостатності і аденомі простати.

Розглядаючи препарати для підвищення потенції, звертайте увагу на ліки, що викликають мінімум побічних ефектів у чоловіків. Намагайтеся віддавати перевагу натуральним засобам. Так ви не зіткнетеся з негативним впливом навіть при передозуванні.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*