Популярні види грошових талісманів, поради по їх виготовленню

Популярні види грошових талісманів, поради по їх виготовленню

Змови на фінансову удачу, обереги і амулети працювали ще в Середньовіччі і продовжують виконувати свої функції в XXI столітті. Китайська монетка, триногий жаба, спеціальним чином складена однодоларова купюра або вітчизняна банкнота з повторюваними цифрами в номері серії – кожен грошовий талісман здатний залучити гроші або утримати їх на банківському рахунку. Щоб виріб виконувало функцію захисника фінансового благополуччя, варто розуміти, як воно працює. Важливо також розібратися з тим, які дії не слід робити, щоб в гонитві за грошима не розгубити їх остаточно.

Принцип дії

Для сучасного освіченого людини віра в амулети і талісмани, здатні принести гроші, здається абсурдною. Однак сьогодні думка шаманів і відьом поділяють психологи і вчені, які займаються вивченням особливостей роботи людського мозку. Самі по собі всі куплені або виготовлені своїми руками речі не стають талісманами або оберегами. На захист фінансового благополуччя або для залучення нових грошей вони здатні тільки завдяки психологічному настрою їхнього власника.

Маючи в гаманці талісман для грошей, його володар обов’язково думає про багатство, примноження стану, успіху. Такі думки і щоденні змови, які використовуються для амулетів або бус-оберегів, є потужними позитивними афірмації. Вони надають сили на вчинення потрібних дій по збільшенню фінансових потоків, в результаті чого людина отримує те, у що вірить.

Популярні види грошових талісманів, поради по їх виготовленню

Види талісманів

Люди, що роблять перші кроки на шляху залучення грошового успіху, помилково вважають синонімами такі поняття, як грошовий талісман, амулет і оберіг. Навіть деякі джерела езотеричних практик грішать тим, що не поділяють ці поняття.

Перш ніж робити талісман в гаманець, будинок або на робоче місце, потрібно визначитися, який вид підтримки зовнішніх сил потрібен в першу чергу: отримання нових грошей, збереження наявних або подолання смуги фінансових втрат. Залежно від цього вибирають:

 1. Амулет – індивідуальне виріб, що служить тільки своєму власнику.
 2. Талісман, в ролі якого може виступати прикраса, будь-яка річ. Існують талісмани роду, що передаються з покоління в покоління.
 3. Оберіг, який працює на усунення негативу з життя людини.

Головна відмінність оберегів: вони покликані забирати на себе всі негативні впливи, спрямовані на руйнування фінансової стабільності, в той час як талісман працює на посилення руху енергії грошей.

Китайська монета

Вважається, що китайські монети мають потужний енергетичним впливом. Кругла монетка з квадратним вирізом не використовується як платіжний засобів. Зате, відповідно до засад фен-шуй, такий талісман здатний акумулювати енергію багатства і процвітання. Монети будуть володіти більшою силою, якщо самостійно зробити оберіг в гаманець для залучення грошей, правильно зв’язавши їх. Можна отриманий талісман прикрасити пензлем з червоних ниток. Його носять на шиї, в гаманці, розміщують в північній або західній частині будинку.

Китайські грошові монетки мають 4 ієрогліфа з одного боку, 2 – з іншого. Перша символізує енергію Ян і повинна бути зверху. Сторона з двома ієрогліфами знаменує собою Інь і розташовується знизу.

Якщо поміняти сторони при зв’язуванні, можна розбалансувати енергію грошової стихії.

Популярні види грошових талісманів, поради по їх виготовленню
Популярні види грошових талісманів, поради по їх виготовленню

Один долар

Однодоларова купюра має потужний кумулятивним потенціалом залучення фінансової удачі. Деякі власники вважають за краще просто носити її в гаманці розгорнутої. Але більш дієво – згорнути купюру, створивши з неї трикутник так, щоб один із символів, надрукованих на банкноті, спостерігав за грошима в гаманці і залучав їх.

Щоб правильно скласти купюру, зробивши її талісманом, дотримуються такого порядку дій:

 1. Згинають її навпіл уздовж, щоб створити орієнтовну лінію для всіх інших складань, і знову розгортають. Всі дії виконують акуратно, дотримуючись напрямків і дотримуючись кути. Потім банкноту повертають в початковий стан, розправляючи її.
 2. Викладають купюру портретом верх. Лівий верхній кут загинають так, щоб куточок розташувався строго на центральній лінії, створеної на попередньому кроці, пропрасовують згин рукою.
 3. Лівий нижній кут згортають, поєднуючи його з верхом купюри. В результаті виходить правильний трикутник.
 4. На наступному кроці необхідно звернути праву частину купюри по стороні отриманого трикутника так, щоб зворотна її частина із зображенням піраміди виявилася зверху. Для цього потрібно взяти банкноту за правий край і загнути його поверх отриманого трикутника.
 5. Залишається шматочок, який згинають точно по межі утворився трикутника і ховають його всередину.

Щоб отримати максимальну користь від створеного амулета, його потрібно помістити в відділення гаманця, призначене для зберігання купюр вищого достоїнства.

Популярні види грошових талісманів, поради по їх виготовленню

Паличка кориці

У магічних ритуалах на залучення грошей часто використовується кориця. Правило її застосування дуже просте: в гаманець кладуть паличку прянощі з листочком м’яти, щоб гроші не переводилися. Якщо має бути велика покупка на важливі цілі, краще брати мелену корицю: дрібку порошку необхідно розтерти з листочком м’яти, вдихати аромат і представляти, як вся витрачена сума повертається.

Популярні види грошових талісманів, поради по їх виготовленню

Срібна ложка-загребушка

Мініатюрна ложка з срібла – популярний талісман, який працює на збільшення грошового потоку. Таку ложечку потрібно носити постійно в гаманці, поруч з великими купюрами або банківськими картами. Поруч з копійками вона працює слабкіше (гребе дрібну монетку). Перед першим використанням ложку промивають в трохи підсоленій воді, залишають на ніч. На наступний ранок перед проведенням змови всі дії повторюють вже під проточною водою і насухо протирають талісман.

Можна використовувати для активації ложки-загребушкі наступні приклади віршованих змов:

 1. Ложка, ложка, не лінуйся, над купюрами працюй.
  Грошики з тобою дружні, сильно мені вони потрібні.
 2. Ложка, ложка, гав не лови, мені монетки загрібати.
  Буду з грошима дружити, щастя-радість всім дарувати.

Якщо через деякий час грошовий потік вичерпується, можна повторно очистити ложку в солоній воді.

Популярні види грошових талісманів, поради по їх виготовленню

Талісмани в вигляді тварин

Такі талісмани для залучення грошей можуть одночасно бути і стильними аксесуарами. З китайської традиції дизайну інтер’єру в західну культуру прийшли невеликі круглі акваріуми з живою золотою рибкою. Також можна використовувати фігурки рибок. Останні найкраще виконують функцію збільшення багатства, якщо поставлені в східній або південно-східній частині кімнати.

Маленький павук вважається символом примноження багатства. Плетіння павутини сприяє скупченню ресурсів. Павук для залучення грошей – талісман, який можна привезти з подорожі або зробити самостійно. Якщо «завести» такого павучка в своєму гаманці, він буде невпинно збирати усіма 8 лапками великий стан.

Про те, що трипала жаба вважається працюючим акумулятором для вироблення грошової енергії, знають всі, тому в квартирах і офісах всюди можна побачити цю золотисту або зелену фігурку. Найчастіше купують талісман, виготовлений з металу, глини, кераміки, скла. Високу цінність мають жаби з оніксу і нефриту.

Існують також талісмани у вигляді інших тварин, що вважаються тотемним для різних знаків Зодіаку. Серед них – кролик, джміль, бджілка, миша – представники фауни, які мають звичку збирати припаси в норки. Якщо вибрати тотемна тварина, яке виявиться «приманкою» для грошей, можна отримати одночасно захист і фінансову підтримку.

Популярні види грошових талісманів, поради по їх виготовленню
Популярні види грошових талісманів, поради по їх виготовленню
Популярні види грошових талісманів, поради по їх виготовленню
Популярні види грошових талісманів, поради по їх виготовленню
Популярні види грошових талісманів, поради по їх виготовленню

Як зробити своїми руками

Багато талісмани можна виготовити по нескладним схемами без дорогих матеріалів.

Талісмани, зроблені власноруч, мають особливу силу і служать тільки своєму власнику. Бажано зберігати їх далеко від чужих поглядів і нікому не розповідати про них.

Колесо фортуни

Колесо фортуни – потужний амулет, що символізує мінливість подій життя і нескінченну зміну циклів. Найсильнішим впливом має грошовий талісман в гаманець, зроблений власноруч. Для його виготовлення необхідно виконати наступні дії:

 1. Взяти лист картону зеленого кольору і вирізати коло вподобаного діаметра. При цьому точність геометрії дотримується не завдяки циркулю, а за допомогою будь-якого круглого предмета – гуртки, склянки, чашки.
 2. Щоб зробити талісман міцніше, замість картону можна взяти шматок фанери, глиняну заготовку. Головне, перед нанесенням сакральних знаків надати основи зелений колір, вибираючи будь-який вподобаний відтінок.
 3. Фарбою золотистого кольору намалювати обриси амулета. Від точності відтворення символічних знаків залежить його працездатність, тому слід ретельно перемальовувати еталонне зображення на заготовку.

Готовий грошовий талісман можна прикрасити круглими і плоскими намистинами.

Зроблене з картону колесо фортуни краще тримати в гаманці. Амулет з кераміки або фанери можна носити на шиї як прикраса.

Популярні види грошових талісманів, поради по їх виготовленню
малюємо коло
Популярні види грошових талісманів, поради по їх виготовленню
Зафарбовуємо в зелений колір
Популярні види грошових талісманів, поради по їх виготовленню
прикрашаємо знаками

Грошовий магніт

Грошовим магнітом може стати будь-який предмет в будинку, якщо правильно зарядити його енергією. Виготовляють такий амулет для грошей, вибираючи правильний час: в будь-яке середовище на зростаючому місяці. Магніт рослинного походження зробити дуже просто. Для цього можна вирощувати толстянку – кімнатна рослина, часто зване «грошовим деревом». При її посадці всередину горщика вкладають монетку. Якщо квітка необхідно пересадити, то гріш слід вимити і знову розташувати всередині горщика.

Мішок з травами – дуже акуратно працює грошовий талісман. Сумочку з натуральної тканини наповнюють корицею, м’ятою, листом евкаліпта, шматочками імбиру, кладуть гілочки ялівцю, ялини, ялиці або сосни. Зав’язують червоною ниткою і тримають на робочому столі. Удача в справах, залучена ароматами багатства, не змусить себе довго чекати.

Популярні види грошових талісманів, поради по їх виготовленню
вирізати клаптики
Популярні види грошових талісманів, поради по їх виготовленню
Змітати по червоних лініях
Популярні види грошових талісманів, поради по їх виготовленню
Відрізати непотрібні частини
Популярні види грошових талісманів, поради по їх виготовленню
Готовий мішечок стягнути ниткою і набити травами
Популярні види грошових талісманів, поради по їх виготовленню
Прикрасити камінням і монетками

Монета-талісман або Нерозмінна монета

Нерозмінна монета повинна завжди перебувати в гаманці, щоб залучати гроші. Такий грошовий талісман може бути будь-якої гідності, але більш кращий номінал побільше. Цю монету тримають окремо від інших грошей в далекій секції гаманця.

Популярні види грошових талісманів, поради по їх виготовленню

Як зарядити талісман на залучення грошей

Заряджати талісман необхідно не тільки перед першим використанням, а й регулярно проводити «підзарядку». Особливо акуратно потрібно провести очищення і зарядку амулета, привезеного з подорожі. Для цього необхідно:

 • звернутися до допомоги однієї з чотирьох природних стихій – вогню, води, землі або повітря, вибираючи споріднену собі, здатну надати більш потужну підтримку;
 • зарядити оберіг, який захищатиме від всякого зла, підступів недоброзичливців, спрямованих на наведення бідності, читаючи спеціальні замовляння і проводячи ритуали.

Змова повинен отримати відгук всередині людини, тільки тоді він додасть амулетові велику силу.

Вірити чи ні в магію грошових талісманів – суто особиста справа кожного. Але якщо так хочеться бути багатшими і щасливішими, чому б не спробувати використовувати цей спосіб залучення грошей і фінансової удачі.

Популярні види грошових талісманів, поради по їх виготовленню

Відео

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*