Чи можна робити плазмоліфтінг під час місячних

Мої клієнтки стали часто цікавитися популярної нині методикою омолодження, яка заснована на уколах плазми крові. Особливо часто можна почути запитання – чи можна робити плазмоліфтінг під час місячних. Тому я вирішила розповісти про цю процедуру докладніше і відповісти на основні питання.

Що таке плазмоліфтінг

Плазмоліфтінг – інноваційна технологія безопераційної корекції шкіри обличчя пацієнта шляхом ін’єкцій його ж плазми крові з високим вмістом тромбоцитів. Метод визнаний абсолютно безпечним і ефективним для усунення незначних недоліків і вікових змін. Введений матеріал не є чужим для організму і тому не викликає небажаних побічних явищ.

Суть методики

Людське тіло має безмежним потенціалом для відновлення і самолікування. На цьому його властивості і базується технологія плазмоліфтінга. Після ін’єкції спеціально приготованою плазми організм активізує в місці уколу кровообіг і обмінні процеси. Тромбоцити починають виділяти фактори росту і специфічні білки, які стимулюють ріст нових клітин. Шкіра підсилює вироблення власного колагену, еластину і гіалуронової кислоти, що призводить до її омолодженню. Вона стає більш пружною і підтягнутою, дрібні зморшки розгладжуються, поліпшується її дихання і здатність утримувати вологу.

Введення аутоплазмой надає стимулюючу дію на всю ділянку шкіри, пробуджуючи місцевий імунітет.

Показання

Технологія плазмоліфтінга спочатку застосовувалася в рамках відновної терапії в післяопераційний період. Спостереження показали, що її застосування призводить не тільки до більш швидкому загоєнню ран, а й благотворно впливає на стан шкіри в цілому. Вона набувала хороший тонус і колір, а рубці, в тому числі і старі, ставали менш помітними.

В даний час процедуру плазмоліфтінга проводять за наступними показниками:

 • зниження еластичності шкіри;
 • фотостаріння;
 • акне;
 • вікова пігментація;
 • сухість та лущення;
 • відновлення після сонячних опіків;
 • вади рельєфу шкіри;
 • реабілітація після травмуючих видів пілінгу.

Сеанси плазмоліфтінга можна починати робити з 15-річного віку, в цей період я його рекомендую для лікування підліткової вугрової висипки. Після 65 років призначення процедури не має ніякого сенсу.

Протипоказання

Плазмоліфтінг – безпечне в цілому захід, тим не менш, має певну кількість протипоказань:

 • розлади імунної системи;
 • захворювання крові, в тому числі інфекційні;
 • онкологія;
 • дерматити, екзема;
 • загострення хронічних захворювань;
 • висока температура;
 • алергія;
 • діабет;
 • вагітність і лактація.

Процедура протипоказана при наявності важких і системних захворювань, в тому числі ВІЛ, сифіліс, гепатит і герпес.

Під час місячних

Автор методики Р.Р. Ахмеров на питання, чи можна робити процедуру плазмоліфтінга при місячних, відповідав, що немає категоричної заборони на терапію тромбоцитарной аутоплазмой в цей період, але рекомендував її застосування в другій і третій фазі циклу.

Чи можна робити плазмоліфтінг під час місячнихЦе пов’язано зі змінами, які відбуваються в організмі жінки під час менструацій:

 1. Змінюється склад крові і її концентрація, знижується кількість тромбоцитів. Це призводить до зменшення терапевтичного ефекту процедури.
 2. Жінка стає більш нервовою і чутливої ​​до болю.
 3. Зменшується згортання крові. Плазма, взята в цей час, буде погано розсмоктуватися, що може викликати набряки і ущільнення в місці уколу і продовжити термін відновлення.

Я завжди наполягаю на проведенні маніпуляції в певний період менструального циклу, не раніше, ніж через 2-3-дня після закінчення виділень.

Правила проведення процедури

Процедура повинна виконуватися тільки професійним косметологом відповідної кваліфікації в спеціалізованій установі, що має дозвіл Міністерства охорони здоров’я на роботу з препаратами крові. Складається вона з декількох етапів.

Підготовка

Перед початком маніпуляцій з плазмою необхідно зробити загальний і біохімічний аналізи крові, виключити вірусні та інфекційні захворювання – насамперед ВІЛ, гепатит, герпес.

Процедура Плазмоліфтінг проводиться на голодний шлунок. Кілька днів до неї слід дотримуватися деякі обмеження:

 • виключити з раціону смажені, солоні, гострі, копчені і кислі продукти;
 • відмовитися від чаю, кави, алкоголю, необхідно пити не менше 2 літрів чистої води;
 • знизити фізичні навантаження;
 • останній прийом їжі повинен відбутися за 4-5 годин до сеансу;
 • не вживати ніяких ліків;
 • хоча б в день процедури не курити.

Спеціаліст проведе огляд шкіри обличчя, виявить проблеми і призначить день процедури. Він обов’язково буде погоджувати дату з вашим місячним циклом.

Виконання

У пацієнта проводиться забір венозної крові (20-100 мл), яку поміщають в спеціальну пробірку з реагентами і центрифугують. В результаті плазма з тромбоцитами відділяється – засіб для омолоджуючої процедури готове. Його набирають в шприц і вводять підшкірно в зони корекції. Знеболювання не потрібно, виняток становлять пацієнти з низьким больовим порогом.

Ефект буде помітний вже після першого сеансу, але для стійкого результату рекомендується курсове лікування, що складається з 4-х процедур.

Чи можна робити плазмоліфтінг під час місячних

Реабілітація

Після омолоджуючих уколів можливі гематоми і легкий набряк – це нормальне явище, все пройде за 1-2-дня. Для прискорення відновлення рекомендується робити кріомасаж.

Плазмотерапія можна поєднувати з будь-якими косметологічними процедурами, вони тільки підсилять її дію. Варіантів багато, ось деякі з них:

 • ін’єкції БТА;
 • контурна пластика філлерамі на основі гіалуронової кислоти;
 • мезотерапія;
 • биоревитализация;
 • інтраліпотерапія;
 • хімічні пілінги;
 • Стек гілок ліфтинг.

В кожному окремому випадку лікар приймає рішення на підставі обстеження пацієнта з урахуванням індивідуальних особливостей організму. У перші дні після активних впливів шкіру слід берегти від прямих сонячних променів, відмовитися від походу в лазню або сауну.

Особливості

Плазмоліфтінг-терапію можна проводити в будь-який час року. На відміну від більшості косметологічних процедур, вона рекомендована до застосування влітку, в тому числі і для усунення наслідків непомірного перебування на сонці.

Частота повторень курсу залежить від стану пацієнта, бажано обмежитися одним разом протягом 12 місяців.

Чи сумісні плазмоліфтінг і вагітність

Вагітність – дуже відповідальний момент в житті жінки. Процеси, що відбуваються в її організмі, складні і потребують захисту від сторонніх впливів. Неможливо передбачити, як відповість шкіра або гормональна система на те чи інше втручання, не кажучи вже про дитину. Тому не можна проводити серйозні косметологічні процедури в цей період. Я своїм клієнткам категорично не дозволяю робити плазмоліфтінг при вагітності.

Можливі ускладнення

Процедура Плазмоліфтінг особи передбачає використання тільки чистого біологічного матеріалу пацієнта без будь-яких доповнень – антибіотиків, вітамінів, інших активних речовин. Тому сам препарат не може викликати негативних реакцій організму. Ускладнення виникають при порушенні технології процедури, якщо вона виконується косметологом без належної кваліфікації. Можливо також інфікування дерми під час ін’єкцій, але в наше століття одноразових шприців і дезінфікуючих засобів – це взагалі кричущий випадок.

Будьте пильні, коли вибираєте клініку і лікаря. Не соромтеся цікавитися ліцензіями, читайте відгуки в Інтернеті, прислухайтеся до будь-якої інформації.

Висновок

Ця методика існує вже давно і з успіхом використовується в медицині і косметології. Плазмоліфтінг призначають не тільки для корекції проблемної шкіри, але і при випаданні волосся, для лікування суглобових захворювань, в стоматологічній практиці. Ревіталізірующее дію даного препарату крові має широку сферу застосування і всюди характеризується високими позитивними результатами.

У своїх відгуках пацієнти підкреслюють, що омолоджуючий ефект після ін’єкцій аутоплазмой настає дуже швидко і зберігається на довгий час.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*